У ДПСУ оприлюднили кадри роботи прикордонників по лівобережжі Херсонщини

Джерело: пресслужба ДПСУ

У Державній прикордонній службі опублікували архівні кадри роботи українських захисників по лівому берегу Херсонщини.

Південний напрямок. Архівні кадри роботи прикордонників по лівому берегу Херсонщини, — зазначили у підписі до відео.

Зауважимо, раніше у Генштабі наголосили, що ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Зокрема протягом доби противник здійснив безрезультатний штурм позицій наших військ.

У зоні відповідальності ОСУВ “Одеса”, на Херсонському напрямку артилерійських обстрілів противника зазнав обласний центр Херсонської області та райони населених пунктів Берислав, Томарине, Іванівка, Микільське, Станіслав Херсонської області та Дніпровське, Солончаки Миколаївської області.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.