Залужний і начальник Генштабу Шаптала відвідали позиції ОСУВ «Таврія» та «Одеса»

Джерело: Валерій Залужний/Telegram

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та начальник Генштабу Сергій Шаптала узгодили кроки та обговорили оперативну обстановку з військовими оперативно-стратегічних угруповань військ “Таврія” та “Одеса” в зоні їх бойової відповідальності.

“Разом із начальником Генерального штабу Сергієм Шапталою кілька днів працювали в зонах відповідальності оперативно-стратегічних угруповань військ “Таврія” та “Одеса”, – йдеться в дописі.

Залужний відзвітував, що разом з Шапталою провели плідну роботу із командувачами напрямків і командирами бригад, які виконують завдання на Донеччині, Херсонщині та Запоріжжі.

“Узгодили кроки задля підвищення ефективності застосування військ з урахуванням наявних ресурсів та оперативної обстановки”, – зазначив він.

Водночас із командувачем Військово-морських сил Залужний та Шаптала детально опрацювали питання щодо ситуації в акваторії Чорного моря.

Раніше повідомляли, що міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Збройних сил України генералом Валерієм Залужним і начальником Генерального штабу генерал-лейтенантом Сергієм Шапталою відвідали позиції Сил оборони в районі Куп’янська.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.