Залужний розповів про результати свого візиту на Куп’янський напрямок

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

10 січня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив про результати кількаденного візиту у смугу відповідальності ОСУВ “Хортиця”.

Генерал зауважив, що лінія фронту залишається активною. Російські війська намагаються наступати на усіх напрямках. Одначе, попри тиск, українські захисники відбивають ворожі атаки та завдають значних втрат противнику у живій силі та техніці.

Також Залужний поінформував, що провів продуктивну роботу із командирами бригад, котрі виконують завдання на Куп’янському напрямку. Під час обговорення сторони визначили послідовність кроків з урахуванням постійної зміни оперативної ситуації, спроможностей, а також ухвалили рішення для забезпечення першочергових потреб підрозділів.

Наші хлопці та дівчата стійко тримають оборону у надскладних умовах. Дякую кожній бригаді, усім, хто в бою за Україну, – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Раніше повідомляли, що міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Збройних сил України генералом Валерієм Залужним і начальником Генерального штабу генерал-лейтенантом Сергієм Шапталою відвідали позиції Сил оборони в районі Куп’янська.

3 січня командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що противник продовжує інтенсивні наступальні дії на Куп’янському і Бахмутському напрямках та перегруповується на Лиманському.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.