У ДТЕК повідомили, за яких умов в Україні запровадять погодинні графіки відключень світла
Джерело: виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в етері телемарафону
У компанії ДТЕК назвали чотири умови, за яких в Україні будуть запроваджені погодинні графіки відключення електроенергії.
Перша умова запровадження графіків – якщо не буде відновлено теплову генерацію.
Друга ситуація, коли можуть знадобитись графіки – літня спека у липні-серпні, коли почне збільшуватись споживання електроенергії.
Третя причина – нестача обсягів електроенергії, яку Україна імпортує з Європи.
Остання причина – якщо не буде змоги передати окремим регіонам необхідні обсяги електроенергії.
“Тоді єдиний спосіб збалансувати систему – це знизити споживання. Зменшити споживання можна єдиним способом – це погодинними графіками відключення”, – поясни Сахарук.
Водночас він наголосив, що лише при здійсненні всіх вище вказаних умов будуть запроваджені погодинні відімкнення світла українцям.
- На відновлення обладнання ТЕС компанії ДТЕК, які зазнали пошкоджень унаслідок масованих ракетно-дронових так РФ, знадобиться щонайменше 230 мільйонів доларів.
- Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну російські окупанти 170 разів обстріляли теплові електростанції ДТЕК.
На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.