У дитячому таборі на Волині викрили підпільне виробництво сигарет
Джерело: БЕБ
Детективи Бюро економічної безпеки у Волинській області викрили групу осіб, які підпільно виготовляли сигарети на території дитячого табору.
“Місцевий житель облаштував підпільне виробництво сигарет у приміщенні їдальні колишнього дитячого табору, що розташований у Луцькому районі. До незаконної діяльності фігурант залучив двох спільників”, – йдеться у повідомленні.
Сигарети виготовляли за допомогою спеціального обладнання, а складники та сировину замовляли в інтернеті. Готову продукцію фасували у пачки, наносили на них підроблені акцизні марки й продавали.
Під час обшуків правоохоронці вилучили обладнання, сировину та готову продукцію на близько 800 тисяч гривень. На все майно накладено арешт.
Фігурантам повідомили про підозру фігурантам. Наразі БЕБ завершили досудове розслідування й скерували обвинувальний акт до суду.
- Кіберфахівці Служби безпеки викрили в Івано-Франківську власника підпільної ІТ-компанії, який працював на російських окупантів під час повномасштабної війни.
- Нацполіція ліквідувала наймасштабніше в Україні підпільне виробництво анаболічних стероїдів, які видавали за імпортні препарати з Малайзії, хоча фактично їх виробляли на Харківщині.
- Правоохоронці викрили на Київщині підпільний цех із виробництва сигарет, облаштований на території колишньої свиноферми. Потужності дозволяли виготовляти понад 50 тисяч пачок контрафактної продукції щодня.
Внаслідок масштабної схеми вирубки лісів на території Лазещинського лісництва, яке є філією “Ясінянське лісомисливське господарство” ДП “Ліси України” довкіллю завдано збитків на 55,8 млн гривень. Посадовцю філії оголосили підозру.
Біля Офісу президента ввечері 22 липня спалахнули протести після того, як влада Україна зробила крок до послаблення антикорупційного агентства. Опоненти вважають це найрадикальніший із низки нещодавніх кроків, спрямованих на концентрацію влади у руках Володимира Зеленського та придушення критики його адміністрації.
Ввечері 22 липня президент Володимир Зеленський підписав закон №12414, що обмежує незалежність Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Увечері 22 липня, під час виконання польотного завдання на винищувачі Mirage 2000, сталася відмова авіаційної техніки. Пілоту вдалося вчасно катапультуватися.
Працівники Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури прокоментували численні акції протести у низці міст після ухваленням Верховною Радою поправок до законопроєкту №1244, що фактично нівелюють незалежність НАБУ та САП.