У Флоренції відкрилась виставка фотографа Массімо Лістрі, присвячена величі Києва

Джерело: Мінкульт

Сьогодні, 8 лютого, в головному палаці міста Флоренція – Palazzo Vecchio – відкрилась виставка фотографа Массімо Лістрі, присвячена красі та величі Києва.

Маестро зафіксував архітектурну вишуканість культурної спадщини столиці України під час свого візиту в жовтні минулого року. Експозиція триватиме до 8 березня 2024 року.

Відтак Київ, як місто з багатовіковою історією, розкриється перед італійцями в усій своїй величі завдяки таланту маестро Лістрі. Флорентійці та гості зможуть відчути Київ через об’єктив визначного майстра. Місто вразило його не тільки красою, а й сміливістю, стійкістю та незламністю.

Фотохудожник зафіксував красу Києво-Печерської лаври, палаци XVIII століття, спроєктовані італійськими архітекторами. У відомстві зазначили, що кожен знімок митця наповнений любов’ю до Києва, який він розглядає не просто як об’єкт знімання, але і як твір мистецтва, який живе в кожному пікселі його творчості.

Массімо Лістрі – відомий майстер інтерʼєрної фотографії. За 30 років діяльності він сфотографував майже всі найкрасивіші палаци, бібліотеки, музеї світу.  Массімо Лістрі народився у Флоренції в родині журналіста та письменника П’єра Франческо Лістрі. Видав десятки книг у Європі та США, виставляв свої роботи на персональних виставках у численних музеях світу.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року відбулася зустріч т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислава Карандєєва з італійським фотографом.

Нове дослідження показало, що дотримання здорового способу життя може знизити ризик виникнення синдрому подразненого кишечника (СПК).

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

В середу, 21 лютого, в Індії поліція застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати тисячі протестуючих фермерів, які намагалися відновити марш до Нью-Делі.

Очікується, що до літа цього року чотири українських льотчики завершать навчання на винищувачах F-16. За словами речниці Національної гвардії Арізони, військові розпочали підготовку на базі 162-го винищувального крила в Тусоні у середині жовтня.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.