У Франції під час романтичної вечері затримали боса італійської мафії, який втік з в’язниці

Джерело: CNN

У Франції затримали боса італійської мафії, який минулого року втік із в’язниці суворого режиму, використовуючи простирадла, щоб спуститись по стіні.

Марко Радуано – 40-річний бос мафії Гаргано в регіоні Апулія на півдні Італії – затримали 1 лютого поруч з розкішним рестораном у Бастії (Франція), де він обідав із супутницею.

Радуано затримав той самий антимафіозний підрозділ, який раніше затримав іншого боса італійської мафії – Маттео Мессіна, який переховувався майже 30 років.

Затриманий у Франції Радуано вважається одним із 10 найнебезпечніших втікачів за даними Європолу.

Також було затримано його праву руку – Джанлуїджі Трояно, який у 2021 році зняв електронний браслет та втік з-під домашнього арешту. Він також був затриманий 1 лютого, у Гранаді (Іспанія), на пункті обслуговування під час отримання посилки.

Спільна операція була замовлена ​​дирекцією по боротьбі з мафією району Барі, Апулія, і проведена карабінерами ROS і командуванням провінції Фоджа, Апулія. Згідно із заявою карабінерів, іспанська Цивільна гвардія та Французька національна жандармерія також співпрацювали для арешту.

Втеча Радуано – який зв’язав простирадла і таким чином втік через вікно в’язниці, менш як рік тому – була зафіксована на камери спостереження пенітенціарної установи. Втеча тривала 16 секунд,після чого він втік пішки. Охорона не помітила втечі мафіозі, що призвело до внутрішнього розслідування в’язниці суворого режиму.

Радуано був засуджений до 24 років за ґратами за торгівлю наркотиками.

Вже після втечі з тюрми його заочно засудили до довічного ув’язнення за підбурювання до вбивства бандита Омара Тротта в брускетта-барі у Вієсте, Італія, у 2017 році.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

25 лютого в Україні відзначають 153 роки від дня народження письменниці Лесі Українки.

Минулого року за Програмою медичних гарантій безоплатне лікування інфаркту отримали майже 41 тисяча пацієнтів.