У Голосіївському районі Києва внаслідок атаки РФ постраждало троє осіб

Джерело: мер Києва Віталій Кличко

У Києві зросла кількість постраждалих внаслідок ракетної атаки РФ вранці 7 лютого.

Зокрема відомо про щонайменше 3 постраждалих у Голосіївському районі столиці. Всі госпіталізовані.

Відомо, що внаслідок російської атаки чи не найбільше руйнувань саме у Голосіївському районі: тут горить багатоповерхівка, автівки та СТО.

Раніше повідомлялось про двох постраждалих у Дніпровському районі столиці.

Додамо, що вранці 7 лютого російські окупанти почали завдавати ракетних ударів по Україні двома хвилями. Під час другої хвилі атак всі ракети були направлені на Київ.

На цей час відомо про пошкодження двох високовольтних ліній у столиці, внаслідок чого частина мешканців лівого берега Києва без світла. Також на лівому березі пошкоджено магістраль теплопостачання.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.