У Грузії британське посольство через протести тимчасово закрило візовий центр

Джерело: посольство Великої Британії у Грузії у Facebook

Посольство Великої Британії в Грузії повідомило про тимчасове закриття свого візового центру у Тбілісі через протести проти нового закону про “іноагентів”.

Візовий центр, розташований неподалік парламенту, закрито уранці через мітинг та поліцейські кордони. Представники посольства додали, що скомунікувались з усіма, хто мав запис на візову співбесіду.

Вони також заявили, що візовий центр відновить роботу, як тільки стане можливим прийом відвідувачів.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.

Українські спортсмени, які стануть призерами Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, отримають значні грошові винагороди. Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт оголосив розмір призових, які були дещо змінені у порівнянні з попередніми літніми Іграми.

Заступник директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углава подав позов проти Віталія Шабуніна і Центру протидії корупції (ЦПК) про захист честі та гідності. Держслужбовець вимагає, аби антикорупціонер та його відомство спростували інформацію про його причетності до витоку даних досудового розслідування НАБУ

У Львові відбулося прощання з мовознавицею, громадською діячкою, народним депутатом VII скликання Іриною Фаріон. Чин похорону розпочався о 14:00 у Гарнізонному храмі, куди приїхали близькі, колеги та прихильники професорки з різних міст України.