У Грузії правляча партія представила пакет законопроєктів, що обмежує права ЛГБТ

Джерело: Эхо Кавказа

Спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі повідомив, що правляча партія “Грузинська мрія” внесе до парламенту пакет законопроєктів, що обмежує права ЛГБТ. Він включає проєкт закону “Про сімейні цінності та захист неповнолітніх” та поправки до ще 18 законів.

За його словами, пакетом законопроєктів передбачено заборону на:

  • “реєстрацію альтернативного шлюбного союзу”;
  • усиновлення дитини “негетеросексуальними особами”;
  • проведення хірургічних операцій зі зміни статі;
  • “ЛГБТ-пропаганду” у секторі освіти та у ЗМІ;
  • проведення зборів чи маніфестацій з метою популяризації одностатевих шлюбів тощо.

Ініціатива передбачає, серед іншого, заборону на показ одностатевих інтимних сцен, сцен інцесту у телеефірі та кінотеатрах. За словами Папуашвілі, це – “поширена практика”.

Він додав, що День святості сім’ї (17 травня) буде оголошено вихідним – відповідні зміни внесуть до Трудового кодексу.

Як зауважив Папуашвілі, законопроєкти затвердять у першому читанні під час весняної сесії, а у другому та третьому читаннях – під час осінньої.

Правляча партія в грузинському парламенті має достатньо голосів, щоб затвердити ініціативу.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.