У Грузії зафіксували три землетруси

Джерело: ЕхоКавказу

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Згідно з даними Національного центру сейсмічного моніторингу, епіцентр землетрусу знаходився поблизу села Ірі, на південний схід від міста Они. Магнітуда підземного поштовхну становила 4,7 бала.

Згодом, за першими поштовхами послідували ще два: один — у селі Цхморі Онського муніципалітету, магнітудою у 4 бали, другий — у селі Баджихеві поблизу Они, магнітудою 3,1 бала.

Зауважимо, нещодавно Геологічна служба США (USGS) повідомила про землетрус магнітудою 6,5 бала на островах Бонін в Японії. USGS повідомляє, що землетрус стався на глибині 503,2 км.

Тоді як Тайвань сколихнув землетрус магнітудою у 7,2 бала. Землетрус став найсильнішим на острові за минулі 25 років.

Тоді як уночі 1 березня у Полтавській області зафіксували землетрус магнітудою 3,6 бала.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Принцеса Уельська вдруге з’явиться на публіці після оголошення діагнозу щодо раку. Зокрема, Кейт Міддлтон відвідає фінал Вімблдону в неділю, 14 липня.

У Словаччині щонайменше 15 осіб постраждали через обвал сцени та великого намету на музичному фестивалі Pohoda, що відбувався у місті Тренчин неподалік від кордону з Чехією. Причиною інциденту стала негода з сильним вітром та грозою.

Замах на життя кандидата у президенти США Дональда Трампа став найважливішим моментом у політиці Сполучених Штатів за останні десятиліття. Історія говорить, що Трамп повернеться до Білого дому.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них.