У ГУР показали як ворожа авіація переслідує український БпЛА над Кримом (Відео)
Джерело: ГУР МОУ
Українська розвідка оприлюднила відео, на якому, два ворожих вертольоти та літак влаштували тривалу гонитву за українським безпілотником, однак так і не змогли його збити.
На відео український БпЛА, який летить в районі мису Тарханкут (Крим), переслідують одразу два бойових гелікоптери та один літак. Попри безперервний вогонь наш безпілотник вийшов неушкодженим з “поля бою” та успішно повернувся на базу.
“БпЛА Головного управління розвідки дедалі частіше виходять неушкодженими не тільки після зустрічі з російським ППО, але й при прямому зіткненні з ворожою авіацією”, – зазначили в українській розвідці.
Зокрема оператор безпілотника також прокоментував цю ситуацію і зазначив, що окупанти “Криворукі якісь…”.
- Головне управління розвідки Міноборони України повідомило деталі спецоперації у тимчасово окупованому Криму.
- Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що 23 серпня близько 10.00 години у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Оленівка, стався вибух, в результаті якого знищено російську зенітно-ракетну систему великого і середнього радіуса дії С-400 “Тріумф”.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.
За словами керівника Центру протидії дезінформації, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, 60% артилерійських і мінометних снарядів, які РФ використовує в Україні, нині надходять з Пхеньяна.
Викладач Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микита Василенко заявив, що присутність іноземних військових в Україні може “покращити демографічну ситуацію”. Для цього він використав вислів, що українки “сексуально голодні”, а “іноземні миротворці” мають гроші.
Швейцарія ухвалила рішення приєднатися до 15-го пакету санкцій Європейського Союзу, спрямованого проти Росії через її військову агресію проти України. Крім того, санкції поширюються і на Білорусь у зв’язку із ситуацією в цій країні.
23 грудня в Україні введено графіки аварійних відключень електроенергії. Під час екстрених відключень стандартні графіки не застосовуються, а тривалість обмежень поки що невідома.