У ГУР прокоментували заяву російських добровольців про атаки на Курськ та Бєлгород

Джерело: представник ГУР МОУ Андрій Юсов в етері телемарафону

В українській розвідці прокоментували заяву російських добровольців щодо атак на військові позиції РФ у Курську та Бєлгороді.

“Я думаю, це дуже серйозна та вагома заява”, – зауважив Юсов.

За його словами, ця заява та вчорашній рейд російських добровольців у вказані регіони мають вагоме як військове, так і політичне значення.

“Я думаю, що вчора тисячі та мільйони українців просто з вдячністю дивилися на геройські дії бійців РДК, легіону “Свобода Росії”, “Сиббата”, тому що вони показують, що той, хто приносить війну у чужий дім, кличе її до себе. І це те, що зробив Путін, і те, що відчули на собі за ці дні росіяни”, – сказав Юсов.

Що передувало?

13 березня бійці легіону “Свобода России”, “Русского добровольческого корпуса” та “Сибирского батальона” зробили спільну заяву про атаки на військові позиції РФ у Курську та Бєлгороді.

Вони закликали цивільних росіян евакуюватись, оскільки військові позиції військ РФ, з яких вони обстрілюють Україну, розташовані поміж цивільних об’єктів міст – житлових будинків, шкіл, магазинів тощо.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.