У Харкові без електроенергії залишились близько 700 000 мешканців

Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Унаслідок ранкової атаки РФ по енергооб’єктах України у Харкові без електропостачання залишились сотні тисяч споживачів.

За словами Синєгубова, ворог масовано атакував енергетичну інфраструктуру Харкова.

“Без електроенергії близько 700 000 споживачів. Триває ліквідація наслідків. Ситуація контрольована, фахівці працюють”, – повідомив він.

У місті розгорнуто всі пункти Незламності, за потреби можна звертатися до них. Знайти адреси можна у застосунку “Дія”, на мапі, або за допомогою чат-боту @nezlamnistbot.

Також відомо, що внаслідок обстрілу постраждав 43-річний працівник одного з об’єктів енергоінфраструктури. Стан задовільний, йому надана медична допомога.

Додамо, що унаслідок ранкового масованого удару РФ по енергооб’єктах України аварійні графіки відімкнень електроенергії застосовані у Полтавській, Дніпропетровській, Сумській, Донецькій областях та в Одесі.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.