У Харкові на території ТЦК на військового напали з ножем
Джерело: Харківський ОТЦК та СП
12 лютого у Харкові на території ТЦК та СП чоловік напав на військовослужбовця ЗСУ, застосувавши газовий балончик і завдавши йому ножове поранення.
Під час нападу злочинець використав газовий балончик та наніс військовослужбовцю Збройних Сил України ножове поранення. На місце події скеровано додаткові екіпажі поліції та карети швидкої допомоги. Нападника затримано співробітниками Національної поліції, – йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що військовослужбовцю була надана необхідна медична допомога, загрози його життю немає.
У дописі підкреслили, що напад на військовослужбовця під час виконання службових обов’язків є серйозним злочином.
Згідно з вимогами статті 114-1, перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
- На Рівненщині чоловіки мобілізаційного віку напали на працівників ТЦК, коли ті перевіряли військово-облікові документи. Нападників розшукують.
- 5 лютого біля будівлі ТЦК на СП у Кам’янці-Подільському, що на Хмельниччині, пролунав вибух. Є загиблий та четверо поранених.
- Служба безпеки спільно з Нацполіцією затримали російських агентів, які підірвали вибухівку поблизу ТЦК у Павлограді (Дніпропетровщина) 2 лютого.
У 14 місцях Чорного моря зафіксовано нові випадки викидів мазуту, який потрапив у воду після аварії двох російських танкерів 15 грудня.
Трансгендерна жінка, яка відбуває покарання у федеральній в’язниці США, подала судовий позов, стверджуючи, що указ Дональда Трампа, який зобов’язує утримувати ув’язнених відповідно до їхньої біологічної статі, порушує Конституцію країни й федеральне законодавство.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію станом на 16:00 12 лютого. На даний час ворог 74 рази атакував позиції Сил оборони. Найбільш активно діє на Покровському, Новопавлівському та Курському напрямках.
У школах тимчасово окупованого Бердянська Запорізької області планують ввести нові підручники, що міститимуть ідеологію Росії. Зміни окупанти планують запровадити з 1 вересня 2026 року.
Для відновлення Сектору Гази та подолання гуманітарної кризи знадобиться понад 53 мільярди доларів, йдеться в доповіді ООН. За оцінками, близько 20 мільярдів із цієї суми необхідно вже в перші три роки.