У Харкові внаслідок обстрілу російських військ поранено понад 40 людей
Джерело: Володимир Зеленський
Унаслідок атаки Росії на Харків 7 червня зазнали поранень понад 40 людей.
“Станом на зараз у Харкові відомо вже про більше ніж 40 поранених і одну вбиту людину через удар російських авіабомб. Чергове звіряче вбивство. Авіабомби по цивільних у місті – поруч навіть дитяча залізниця. Це не має жодного військового сенсу. Суто тероризм. І це триває вже понад три роки повномасштабної війни. Це не можна ігнорувати. Не можна на це заплющувати очі. І це не якась гра. Щодня ми втрачаємо наших людей тільки тому, що Росія відчуває безкарність. Потрібен жорсткий примус Росії до миру”, – написав Володимир Зеленський.
Голова “Укрзалізниці” Олександр Перцовський повідомив, що 30-річною загиблою виявилася керівниця дитячої залізниці, яку призначили на посаду всього два тижні тому. Він також додав, що серед поранених — четверо залізничників, які наразі отримують медичну допомогу.
- Увечері 7 червня російські війська вдруге за день атакували Харків.
- Протягом ночі 7 червня війська РФ масовано атакували Харків, випустивши по місту кілька десятків БпЛА, КАБи та ракету. Є жертви, поранені та значні руйнування.
- Уночі 7 червня російські окупанти здійснили один з наймасованіших обстрілів Харкова, унаслідок якого троє осіб загинуло, а ще майже два десятки поранено. Серед постраждалих двоє правоохоронців.
Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах.
1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX).
1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.
Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.
Верховна Рада України взяла до розгляду законопроєкт №13423, який може легалізувати масштабну корупцію в оборонній сфері.