У Ілона Маска виникли проблеми зі зміною логотипа Twitter на X

Джерело: Reuters

Рішення мільярдера Ілона Маска змінити бренд Twitter на X може виявитися складним з юридичної точки зору, оскільки компанії, включаючи Meta і Microsoft, вже мають права інтелектуальної власності на ту саму літеру.

Як пояснили у виданні, X досить широко використовується та цитується в торгових марках, тому є кандидатом на юридичні оскарження, і компанія, раніше відома як Twitter, може зіткнутися з проблемами, захищаючи свій бренд X у майбутньому.

“Існує 100% ймовірність того, що хтось подасть до суду на Twitter через це”, – прокоментував адвокат із торгових марок Джош Гербен, який нарахував майже 900 активних реєстрацій торгових марок у США, які вже охоплюють літеру X у багатьох галузях.

Повідомляється, що власники торгових марок, які захищають такі речі, як назви брендів, логотипи та слогани, що ідентифікують джерела товарів, мають право подати заяву про порушення, якщо інший бренд призведе до плутанини споживачів. Засоби захисту варіюються від грошової компенсації до блокування використання.

Зокрема, корпорація Microsoft із 2003 року володіє торговою маркою X, пов’язаною з системою відеоігор Xbox. Своєю чергою, Meta Platforms володіє федеральною торговою маркою, зареєстрованою в 2019 році, яка покриває синьо-білу літеру X для полів, включаючи програмне забезпечення та соціальні мережі.

За словами Гербена, Meta та Microsoft, скоріше за все, не подадуть до суду, якщо не відчують загрози через те, що X Twitter зазіхає на капітал бренду, який вони створили.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Європейський інвестиційний банк виділяє Україні 300 мільйонів євро на відновлення енергетичної сфери та критичної інфраструктури.

Протягом березня до проєкту “Хочу найти” подали рекордні 10 тисяч заявок про зниклих безвісти російських військових.

Низка телеграм-каналів поширила неправдиве повідомлення про Петра Порошенка та його партію “Євросолідарність”. У політсилі наголосили, що в одному цьому дописі – 13 фейків, з яких 5 лише у заголовку.

Україна отримала 1 мільярд євро від Європейського Союзу — третій транш макрофінансової допомоги за рахунок російських активів.

Китай почав блокувати певний контент, пов’язаний з тарифами, у соціальних мережах після введення нових американських тарифів на десятки країн, зокрема 104%-го мита на китайські товари.