У Карпатах врятували двох чоловіків, які блукали вісім діб, намагаючись перетнути кордон
Джерело: Держприкордонслужба
У Закарпатській області прикордонники відділення “Богдан” Мукачівського загону врятували двох чоловіків, які вісім діб блукали в горах, намагаючись незаконно перетнути кордон.
Як зазначається, 28-річний житель Шепетівки Хмельницької області та 30-річний мешканець села Новоселівка Запорізької області планували незаконно перетнути українсько-румунський кордон. Щоб уникнути перевірок на контрольних постах, свій “маршрут” вони розпочали з села Ворохта.
“Протягом восьми діб чоловіки блукали Карпатами, поки не потрапили у сніжну бурю. Усвідомивши, що далі рухатися не зможуть, звернулися по допомогу”, – розповіли у ДПСУ.
Рятувальники та прикордонники проводили пошукову операцію у складних погодних умовах — глибокий сніг, погана видимість, мороз і вітер. До пошуків залучили оператора БпЛА, і завдяки дрону за 15 км від кордону було виявлено намет із заблукалими.
Обох доправили до лікарні, де їм діагностували обмороження першого ступеня.
- На вершині гори Піп Іван випало близько 30 см снігу, сильний вітер та обмежена видимість. Туристів застерегли від походів у гори.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.
У Чернівецькій області на річці Дністер зникло четверо осіб, з яких троє дітей. Тривають їхні пошуки.
Джерело: Reuters У Венесуелі стались два потужних землетруси, які пошкодили будівлі у столиці Каракасі. Вчені…