У Криму росіяни посилюють репресії проти місцевого населення – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
У тимчасово окупованому Криму російські загарбники посилюють “контрдиверсійні” заходи проти місцевого населення.
Відтак, окупаційна адміністрація фіксує збільшення “нелояльності” місцевого населення до загарбників. Тому окупанти збільшують кількість поліцаїв, завданням яких є пошук українського підпілля.
Від початку цього року ворог вже схопив та утримує понад 100 мешканців півострова за підозрою у “нелояльності”.
Окрім цього, окупанти приділяють значну увагу щодо недопущення поширення в інформаційному просторі півострова будь-якої інформації з критикою Путіна, або яка суперечить так званим завданням “СВО”.
Адже за півтора року повномасштабного вторгнення росіяни не змогли виконати жодного з заявлених пунктів своєї агресії.
У ЦНС зазначили, що все вийшло навіть навпаки: ЗСУ стали сильніше, а росіяни вимушені нарощувати темпи мобілізації аби втримати захоплені землі, поки кремлівські пропагандисти розповідають про “плановість маневрів” й “жести доброї волі”.
“Відтак, аби припинити зростання критики окупаційного режиму на півострові, гауляйтери планують збільшити заохочення зрадників, щоб ті писали доноси на сусідів та посилити відповідальність за поширення компрометуючої інформації”, – повідомили у ЦНС.
- Окупаційна “влада” Криму просить на законодавчому рівні посилити відповідальність для осіб, які викладають у публічний доступ фото/відео з розміщенням військових об’єктів РФ. Водночас російські пропагандисти не підтримали цю ідею.
- Окупаційна адміністрація РФ заборонила на території тимчасово окупованого Криму підіймати кримськотатарський прапор у школах.
- Кількість росіян, які обирають тимчасово окупований Крим як місце відпочинку, зменшилася майже вдвічі за лічені тижні після того, як Україна посилила свої атаки на інфраструктуру півострова.
Кількість загиблих унаслідок російського ракетного удару по Дніпропетровщині 24 червня зросла до 20 осіб.
Номінований президентом США Дональдом Трампом на посаду верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал-лейтенант Алексус Гринкевич заявив, що вірить у перемогу України у повномасштабній війні проти Росії.
Палата представників Конгресу США відхилила резолюцію, котру подав конгресмен-демократ Ел Грін, з закликом розпочати процедуру імпічменту президента Дональда Трампа.
Росія зможе зберегти нинішні масштаби бойових дій в Україні принаймні до 2027 року. Така оцінка можливостей Москви надана НАТО під час саміту в Гаазі.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна має значний прогрес щодо очищення українських земель від вибухонебезпечних предметів. Одночасно глава уряду акцентував увагу на викликах, які потребують реагування.