У Києві 15 травня оголошено Днем жалоби

Джерело: Віталій Кличко

У Києві 15 травня оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок російської масованої комбінованої атаки 14 травня.

У цей день на всіх комунальних будівлях столиці будуть приспущені прапори. Міська влада також рекомендує приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форми власності.

15 травня у Києві заборонені будь-які розважальні заходи.

Міський голова також повідомив, що розбір завалів у пошкодженому будинку в Дарницькому районі столиці триває.

Рятувальники продовжують пошуково-рятувальну операцію.

Нагадаємо, у Києві внаслідок нічної ракетної атаки РФ загинуло семеро осіб, зокрема жертвою удару стала дитина. Ще близько 40 осіб поранені.

Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.

У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.

Унаслідок нічної атаки РФ по Дніпропетровщині поранень зазнало двоє осіб.

Триває 1582-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

24 червня в Україні відзначається одне з найстаріших народних свят – Івана Купала, яке за новою редакцією церковного календаря збігається з Різдвом пророка Івана Хрестителя. У світі – Міжнародний день феї, а в низці країн – національні свята.