У Києві 15 травня оголошено Днем жалоби
Джерело: Віталій Кличко
У Києві 15 травня оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок російської масованої комбінованої атаки 14 травня.
У цей день на всіх комунальних будівлях столиці будуть приспущені прапори. Міська влада також рекомендує приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форми власності.
15 травня у Києві заборонені будь-які розважальні заходи.
Міський голова також повідомив, що розбір завалів у пошкодженому будинку в Дарницькому районі столиці триває.
Рятувальники продовжують пошуково-рятувальну операцію.
Нагадаємо, у Києві внаслідок нічної ракетної атаки РФ загинуло семеро осіб, зокрема жертвою удару стала дитина. Ще близько 40 осіб поранені.
- Як відомо, уночі 14 травня РФ масовано атакувала українську столицю ракетами та безпілотниками. У низці районів Києва зафіксовані наслідки обстрілу.
- На лівому березі Києва внаслідок масованої російської атаки виникли перебої з водопостачанням.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Унаслідок нічної атаки РФ по Дніпропетровщині поранень зазнало двоє осіб.
Триває 1582-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
24 червня в Україні відзначається одне з найстаріших народних свят – Івана Купала, яке за новою редакцією церковного календаря збігається з Різдвом пророка Івана Хрестителя. У світі – Міжнародний день феї, а в низці країн – національні свята.