У Києві попрощалися з трьома рятувальниками, загиблими під час ліквідації наслідків обстрілу РФ

Як повідомив фотокореспондент Ян Доброносов, сьогодні у Києві відбулося прощання з трьома співробітниками ДСНС, які загинули під час ліквідації наслідків російського обстрілу в ніч на 6 червня.

Життя втратили рятувальники Павло Єзгор, Данило Скадін та Андрій Ременний. Вони виконували службові обов’язки під час ракетно-дронової атаки на місці влучання, коли російські війська завдали повторного удару.

В той день внаслідок обстрілів по всій Україні постраждало ще 14 рятувальників.

  • Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко стверджує, що РФ здійснює цілеспрямований терор проти українських рятувальників. За період з 26 травня по 2 червня під обстріли потрапили рятувальні підрозділи у Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Сумській та Харківській областях. Пошкоджено щонайменше 6 пожежно-рятувальних частин і 6 одиниць техніки.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.