У Києві та Дніпрі запровадили екстрені відключення електроенергії

Джерело: Сергій Коваленко/Facebook

Генеральний директор YASNO Сергій Коваленко повідомив, що станом на вечір 15 травня, у Києві та Дніпрі запровадили екстрені відключення електроенергії.

Коваленко зазначив, що сьогоднішній досвід показує необхідність впровадження графіків. Тож “Укренерго” розрахувало та довело ОСР ліміти споживання на завтра з 00:00 до 9:00 та з 16:00 до 00:00.

Водночас, у разі перевищення цих лімітів застосовуватимуться стабілізаційні відключення.

Додатково про застосування графіків поінформують ОСР та ми. Дізнатися графіки для Києва, Дніпра та області можна на сайті YASNO. Що робити? Підготуватися, але не панікувати. Максимально обмежити своє використання електроенергії, – наголосив гендиректор YASNO.

Він додав, якщо всі дослухаються та економитимуть споживання, – вдасться пройти ліміти безболісно.

Зауважимо, 14 травня у низці областей України запровадили аварійні відключення електроенергії. Водночас енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватиметься.

Контрольовані аварійні відключення споживачів були вимушено застосовані по всій Україні через значний дефіцит електроенергії в системі.

Раніше повідомляли, що Україна постала перед проблемою значного дефіциту електроенергії протягом більшої частини доби, що призводить до планування обмежень споживання для промисловості. Тому енергетики прогнозували рекордний обсяг імпорту електроенергії з п’яти країн Європи.

Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.