В Україні запланований рекордний обсяг імпорту електроенергії через дефіцит

Джерело: Укренерго” в Telegram

Україна стикається зі значним дефіцитом електроенергії протягом більшої частини доби, що призводить до планування обмежень споживання для промисловості. Сьогодні заплановано рекордний обсяг імпорту електроенергії з 5 країн Європи.

Згідно з повідомленням, станом на 9:10 ранку споживання електроенергії зросло на 6,7% у порівнянні з попереднім робочим днем, п’ятницею, 10 травня.

Причиною цього є масштабні пошкодження українських електростанцій, які не можуть виробляти достатню кількість електроенергії через зазначені проблеми.

У зв’язку з цим планується обмеження споживання електроенергії для промисловості з 17:00 до 24:00 годин.

Українські енергетики також прогнозують рекордний обсяг імпорту електроенергії з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови.

Громадян закликають споживати електроенергію заощадливо, особливо в період з 17:00 до 24:00 годин.

Зранку 13 травня знеструмлено 412 населених пунктів, включаючи ті, що зазнали впливу бойових дій в Донецькій, Харківській та Херсонській областях, а також через технічні причини в Сумській області.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.