У Києві відбувся Марш пам’яті загиблих за Україну білорусів (фото)

Джерело: Букви

В п’ятницю, 26 січня, в Києві відбувся Марш пам’яті Героя Небесної Сотні, Героя України та Білорусі Михайла Жизневського та пам’яті всіх білорусів, які з 2014 року загинули в боях за Україну.

Фото: Букви

Михайло Жизневський загинув 22 січня 2014 року під час подій на Майдані.

Фото: Букви

Учасники маршу пройшли від Михайлівської площі до меморіалу Жизневському на вул. Грушевського.

Фото: Букви

Повний маршрут маршу: Михайлівська площа – Софіївська площа – Театральна площа – вул. Хмельницького – Хрещатик – Європейська площа – народний меморіал Жизневському на вул. Грушевського.

Фото: Букви

Цей  Марш пам’яті проводять щорічно з 2016 року і йдуть тим самим шляхом, яким у 2014 році йшли, коли проводжали Михайла Жизневського в останню путь.

Фото: Букви

Фото: Букви

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.

Литовська митниця повідомляє, що до 11 березня 2024 року автомобілі з російськими номерами мають покинути територію Литви та всю територію Євросоюзу.