У Києві вибухнув енергооб’єкт, сталася пожежа
Джерело: Віталій Кличко/Telegram
У Києві на енергооб’єкті стався вибух з подальшою пожежею, про що повідомив міський голова Віталій Кличко.
За словами мера, інцидент стався у Шевченківському районі Києва. Наразі всі оперативні служби на місці події.
За уточненою інформацією, на трансформаторній підстанції в Шевченківському районі столиці виникло коротке замикання, спостерігається задимлення. Подальшого горіння немає. Руйнувань, пошкоджень приміщень та потерпілих немає.
- Найближчі шість-вісім тижнів в Україні ситуація з електрикою не поліпшиться, а проблеми з дефіцитом будуть відчутними.
- Україна мусить невідкладно розпочати будівництво об’єктів розподіленої генерації, позаяк розосередження невеликих електростанцій зробить українську енергосистему стійкішою до російських атак.
- У столиці бойлери споживають третину від всієї електроенергії, яку генерує енергоблок атомної електростанції.
Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.
У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.