У Києві вибухнув енергооб’єкт, сталася пожежа

Джерело: Віталій Кличко/Telegram

У Києві на енергооб’єкті стався вибух з подальшою пожежею, про що повідомив міський голова Віталій Кличко.

За словами мера, інцидент стався у Шевченківському районі Києва. Наразі всі оперативні служби на місці події.

За уточненою інформацією, на трансформаторній підстанції в Шевченківському районі столиці виникло коротке замикання, спостерігається задимлення. Подальшого горіння немає. Руйнувань, пошкоджень приміщень та потерпілих немає.

Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.

У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.