У Києві зафіксували випадок ботулізму

Джерело: Головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві

У Києві зафіксований випадок ботулізму, ймовірно, пов’язаний із вживанням в’яленої риби.

“До Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшло повідомлення ДУ “Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” про реєстрацію випадку ботулізму у мешканця Києва, який, ймовірно, пов’язаний із вживанням ікри в’яленої риби, що була придбана в одному з кіосків міста”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві

Фото: Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві

Зазначається, що з 27 червня Головним управлінням розпочато позапланові заходи державного нагляду (контролю) операторів ринку, які здійснюють обіг такої продукції з відбором зразків для лабораторного дослідження.

Розслідування триває.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.