У Києві зросла кількість жертв удару РФ по багатоповерхівці 17 червня

Джерело: ДСНС

У Києві знову зросла кількість загиблих унаслідок удару РФ по багатоповерхівці у Солом’янському районі. Протягом ночі з-під завалів деблокували тіла ще кількох осіб.

За даними рятувальників, було виявлено тіла п’яти осіб, відтак загальна кількість жертв масованої атаки Росії по Києву 17 червня зросла до 21.

16 загиблих – мешканці часткового зруйнованої багатоповерхівки.

Кількість постраждалих унаслідок атаки становить 134 особи.

Рятувальні роботи тривають.

Як відомо, вночі 17 червня російські окупаційні війська завдали комбінованого ракетно-дронового удару по Україні, загалом випустивши 440 БпЛА та 32 ракети. Основний напрямок атаки – Київ. Зокрема росіяни вдарили по столиці ракетами з касетними боєприпасами.

У середу, 18 червня, у Києві оголошено Днем жалоби за загиблими унаслідок комбінованої атаки РФ по українській столиці уночі 17 червня.

У тропічних лісах на півночі Австралії вчені виявили новий вид павука, який плете пастку, схожу на катапульту, щоб зловити один вид мурах.

Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.