У Латвії націоналізують «Будинок Москви»

Джерело: Delfi

Сьогодні, 11 січня, Сейм Латвії ухвалив рішення про націоналізацію “Будинку Москви”, розташованого у Ризі на вулиці Маріяс,7.

За рішення “Про дії з нерухомістю, яка необхідна для усунення загрози державній безпеці” проголосувалои 70 депутатів, проти виступили 11, а не брали участі в голосуванні 9 депутатів.

Подальшу долю будівлі до 31 березня визначить уряд – не виключено, що об’єкт нерухомості продадуть на аукціоні.

Серед аргументів на користь перейняття у державну власність було те, що у “Будинку Москви”  під прикриттям культурних та освітніх заходів відбувалися політичні заходи, які загрожують національній безпеці та державності Латвії.

Зазначається, що права володіння на “Будинок Москви” закріплено за Департаментом власності міста Москви.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв накласти 100% мита на будь-яку європейську країну, яка запровадить податок на цифрові послуги для американських технологічних гігантів.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.