У Латвії націоналізують «Будинок Москви»

Джерело: Delfi

Сьогодні, 11 січня, Сейм Латвії ухвалив рішення про націоналізацію “Будинку Москви”, розташованого у Ризі на вулиці Маріяс,7.

За рішення “Про дії з нерухомістю, яка необхідна для усунення загрози державній безпеці” проголосувалои 70 депутатів, проти виступили 11, а не брали участі в голосуванні 9 депутатів.

Подальшу долю будівлі до 31 березня визначить уряд – не виключено, що об’єкт нерухомості продадуть на аукціоні.

Серед аргументів на користь перейняття у державну власність було те, що у “Будинку Москви”  під прикриттям культурних та освітніх заходів відбувалися політичні заходи, які загрожують національній безпеці та державності Латвії.

Зазначається, що права володіння на “Будинок Москви” закріплено за Департаментом власності міста Москви.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.