У Львові на благодійному вечорі зібрали втричі менше для ЗСУ, аніж витратили на оренду

Джерело: Lviv.Media

У Львові журнал “Пʼємонт” провів благодійний вечір “Нескорені” для ЗСУ, але учасники зібрали втричі менше, аніж витратили на оренду приміщення. Всього під час заходу задонатили 115 тисяч гривень на 7 FPV дронів, коли там були присутні близько 150 бізнесменів та блогерів.

Розважали їх Андрій Кіше, Наталка Карпа та гурт “Рандеву”.

Одна з власниць журналу Марта Кавецька послалася на “комерційну таємницю”, не розкривши суму організації вечірки. Утім, як стало відомо, лише оренда залу коштувала близько 7 тисяч доларів, але є знижка, якщо захід благодійний.

У Lviv.media підрахували, що в середньому кожен учасник вечірки задонатив близько 600 грн. За їхніми даними, лише вартість оригіналів жіночих сумок, які можна було побачити на вечорі, сягає від $1 до 5 тисяч доларів.

“Результат благодійного заходу — на рівні шкільних ярмарків та сільських зборів”,– зазначили у Lviv.media.

Фото: Lviv.Media

Водночас Марта Кавецька сказала, що: “Це виключно були донати гостей з їхніх можливостей. Ми робимо подію зі свого журналу, а додаємо до кожної якусь благодійну складову”.

Фото: Lviv.Media

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.

Десять співробітників Служби безпеки України та десять військовослужбовців Збройних сил України пройшли тижневе навчання у Національній лабораторії Айдахо, США, де вивчили методи зі збору доказів для криміналістичної експертизи після можливого ядерного удару.