У Львові розшукали зловмисницю, яка пошкодила могили військових

Джерело: Поліція Львівської області
У Львові розшукали зловмисницю, яка вчинила наругу над могилами українських захисників на Личаківському кладовищі.
Про наругу на полі Почесних поховань № 76 поліціянтам повідомили вранці 20 жовтня. Встановлено, що пошкоджено 39 могил, зокрема там порозкидали квіти, вінки, лампадки.
До пошуку причетних задіяли оперативників кримінальної поліції, слідчих та співробітників інших служб Львівського районного управління поліції №1, оперативників карного розшуку та Управління кримінального аналізу поліції Львівської області
Завдяки проведеним заходам та відстеженню записів з камер відеоспостереження, правоохоронці встановили, що наругу вчинила 48-річна львів’янка.
За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Досудове розслідування триває.
- У червні цього року 60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру. За даними слідства, вона вчинила акт вандалізму на могилах загиблих захисників України – Дмитра Коцюбайла з позивним “Да Вінчі”, Андрія Пильщикова з позивним “Джус”, а також Павла Петриченка.
- Наприкінці вересня у Тернопільській області місцевий мешканець пошкодив могили 11 військовослужбовців. Його вже затримали. За вчинене йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.