Жінка, яка понівечила могили полеглих військових, отримала підозру – прокуратура Києва

Джерело: Київська міська прокуратура/Telegram

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

“Повідомлено про підозру 60-річній жінці за фактом наруги над могилами захисників України, вчиненому з хуліганських мотивів (ч. 3 ст. 297 КК України)”, – ідеться у повідомленні Київської міської прокуратури.

За даними слідства, 20 червня підозрювана вчинила акт вандалізму на могилах загиблих захисників України – Дмитра Коцюбайла з позивним “Да Вінчі”, Андрія Пильщикова з позивним “Джус”, а також Павла Петриченка.

“Зловмисниця завдала понад 20 ударів палицею по могилах захисників, зірвала та поламала пам’ятні таблички, розбила лампадки”, – вказали у прокуратурі.

Правоохоронці у той же день розшукали та затримали жінку.

“Готується клопотання про обрання запобіжного заходу”, – повідомили у прокуратурі.

Підозрюваній загрожує до семи років ув’язнення.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.