У Львові відвідувач ТРЦ задонатив в скриньку для ЗСУ 503 тис. грн

Джерело: ТРЦ “Victoria Gardens”/Facebook

Відвідувач львівського ТРЦ “Victoria Gardens” задонатив у скриньку з пожертвами для ЗСУ 503 тис. грн. 

“Є вчинки, які доводять до сліз. Але й сльози бувають різними. Ці сльози не піддаються опису. А вчинок – надихає, хоча й змушує серце стискатись”, – йдеться в повідомленні ТРЦ. 

“Victoria Gardens” співпрацює з БФ “Завжди Україна”, й у ТРЦ розміщено два пошкоджених на фронті автомобілі, а поруч – скриньки для збору коштів на потреби ЗСУ.

Фото: ТРЦ “Victoria Gardens”

“У ТРЦ прийшов відвідувач. Із власною історією. Ми не маємо права розголошувати деталей. Так побажав відвідувач. Відвідувач повідомив охорону ТРЦ, що задонатив у скриньку кошти. Ми, в свою чергу, повідомили БФ, аби вилучити ці кошти”, – розповіли у “Victoria Gardens”.

У ТРЦ зазначають, що зворушені таким вчинком. Кошти передали на потреби українських захисників, про що детальніше відзвітує благодійний фонд.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.