У Львові викрили підпільні покерні клуби: вилучено майна на понад мільйон гривень

Джерело: Львівська обласна прокуратура

У Львові правоохоронці зупинили діяльність підпільних покерних клубів, вилучене майно яких становить понад мільйон гривень.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури в межах кримінального провадження за фактом незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор проведено обшук у двох орендованих нежитлових приміщеннях (ч. 1 ст. 203-2 КК України).

За даними слідства, група осіб у Львові організувала нелегальну діяльність покерних клубів. Там вони проводили кеш-ігри на гроші зі стягненням рейку – плати з гравця. Видавали ж це за турніри зі спортивного покера. Доступ до останніх надавався відвідувачам лише за особистого дозволу організаторів.

За результатами проведених обшуків правоохоронці вилучили покерні столи, пачки колод карт, фішки, комп’ютерну техніку, клубні карти, грошові кошти, чорнові записи, документацію та інші речові докази.

Сума вилученого обладнання, в тому числі готівкових коштів, становить близько 1,3 млн грн.

Зображення: Львівська обласна прокуратура

Слідчі дії тривають. Вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру. Вживаються заходи, спрямовані на викриття інших осіб, причетних до злочину.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.