У Львові з-під завалів знищеного росіянами музею Шухевича відкопали історичні сходи

Джерело:  Львівська міська рада

У Львові надалі триває процес розбирання завалів зруйнованого російською армією музею Романа Шухевича. Нещодавно вдалося відкопати та врятувати сходи, на яких головний командир Української Повстанської Армії (УПА) Роман Шухевич провів свій останній бій, відстрілюючись від чекістів.

Комунальники продовжують розбирати завали та передавати врятовані цінності музею.

Фото: Львівська міська рада

Раніше вже вдалося витягти вигорілий рояль, на якому грав Роман Шухевич, писав у Львівський історичний музей.

Фото: Львівський історичний музей

Довідка. 1 січня, у день народження Степана Бандери, музей Романа Шухевича на Білогорщі у Львові був зруйнований російською дроновою атакою. Попри повністю зруйнований музей, погруддя Шухевича, створене Михайлом Черешньовським, залишилося цілим.

Ще того дня росіяни влучили в університет в Дублянах, де 100 років тому вчився Степан Бандера.

На жаль, атака призвела до знищення 16 музейних експонатів, включених до Музейного фонду України. Незабаром після початку повномасштабного вторгнення вдалося вивезти та зберегти кількасот інших музейних експонатів.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.