У Мексиці аеропорт скасував понад 20 рейсів через вулканічний попіл

Джерело: Reuters

У вівторок Міжнародний аеропорт Мехіко скасував 22 внутрішні та міжнародні авіарейси через виверження попелу з вулкана Попокатепетль.

Літаки, які прямували до мексиканської столиці, опинилися під вулканічним попелом, що призвело до скасування 22 рейсів з метою перевірки безпеки польотів.

Попри це, аеропорт залишається відкритим, і спеціалізовані групи разом з керівництвом перебувають у стані готовності для оцінки умов, пов’язаних із вулканічним попелом, який направляється до Мексиканської затоки.

Аеропорт Мехіко рекомендує пасажирам відстежувати ситуацію через свої авіакомпанії та офіційні канали аеропорту.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.