У Мексиці сталися три масові стрілянини: щонайменше 19 загиблих
Джерело: АР
Група озброєних людей напала на гостей передріздвяної вечірки у Мексиці, внаслідок чого загинуло 12 осіб.
“Озброєні люди напали на передріздвяну вечірку в неділю, вбивши 12 осіб у місті Салватієрра у північно-центральному мексиканському штаті Гуанахуато”, – йдеться у повідомленні.
За даними видання, зловмисники відкрили вогонь по гостях традиційної різдвяної вечірки, коли вони виходили із закладу, де вона проходила.
Окрім того, ще четверо людей загинули під час іншої стрілянини у місті Саламанка в тому ж штаті.
“У Гуанахуато вже давно точиться криваве протистояння між членами картелю Яліско та місцевими бандами, яких підтримує картель Сіналоа. Штат довгий час утримує першість за кількістю вбивств у Мексиці”, – мовиться в матеріалі.
Водночас зазначається, що ще троє чоловіків загинули й четверо інших зазнали поранень під час недільної стрілянини в барі у туристичному місті Тулум.
За словами працівників прокуратури штату, сталася суперечка між роздрібними наркоторгівцями, тож “безпеці громадськості й туристів нічого не загрожувало”.
- У мексиканському штаті Мехіко сталася сутичка між озброєними злочинцями та місцевими жителями, внаслідок чого загинули щонайменше 11 осіб.
- В американському місті Льюістон (штат Мен) сталась масова стрілянина: чоловік відкрив вогонь по людях з рушниці. Відомо про 22 загиблих, ще десятки осіб – від 50 до 60 – зазнали поранень.
- У японському місті Тода сталась стрілянина у лікарні. Поранено 40-річного лікаря та 60-річного пацієнта.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.
Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.
Захищаючи Україну на фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC News Максим Осередчук.