У мережі розкритикували «Антидроновий пістоль» для ЗСУ

Джерело: Букви

Користувачі соцмереж розкритикували засіб для протидії повітряним безпілотникам “Антидроновий пістоль” українського виробництва.

Сьогодні Міноборони кодифікувало і допустило до експлуатації у Збройних силах України “антидроновий пістоль” – індивідуальний пристрій радіоелектронного захисту.

Це засіб встановлення електромагнітних завад, він блокує канали управління і відеосигналу ворожих безпілотників. “Антидроновий пістоль” має компактні розміри, важить трохи більше 1 кг, виготовлений у монолітному формфакторі, йдеться в повідомленні.

Користувачі соцмереж розкритикували пристрій за його “неактуальність”.

Скриншот

Скриншот

Військовий Валентин Чернявський також розкритикував пістоль, звернувши увагу на його зовнішній вигляд та функціонування.

Скриншот

Тоді як деякі користувачі вимагають розслідування від Bihus.Info.

“Гарне буде відмивання грошей”, – зазначили в коментарях.

Скриншот

Командир взводу першого батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади лейтенант Станіслав Краснов назвав пристрій “мячнею”.

Скриншот

Деякі користувачі пожартували, що це “бластер із “Зоряних воєн”.

Скриншот

Також один з користувачів зіронізував, що це “зробили діти на трудовому навчанні”.

“Хіба що проти комарів”, – написав інший.

Скриншот

Скриншот

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією. 

Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення. 

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.