У Meta заявили, що стали видаляти з платформ пости про вихваляння або підтримку ХАМАСу

Джерело: Reuters

У Meta, яка володіє Facebook, Threads та Instagram, заявили, що почали видаляти зі своїх платформ пости щодо вихваляння або підтримки ХАМАСу. Цьому передувало те, що Євросоюз дорікнув соціальним мережам за недостатню боротьбу з дезінформацією.

Компанія тимчасово розширює свою політику щодо протидії насильству і підбурюванню до нього. Meta буде видаляти контент, який ідентифікує заручників, захоплених ХАМАС. Подібні пости будуть видаляти навіть за умови, що їх поширюють з метою засудження або підвищення обізнаності про їхнє становище.

Все ще дозволено контент з розмитими зображеннями жертв викрадення. Тобто пріоритет будуть надавати безпеці і конфіденційності заручників, якщо у компанії не будуть впевнені, що опубліковані зображення не зашкодять людям.

Також швидко видалятимуть публікації з погрозами ХАМАСу та запобігатимуть повторному поширенню копій.

Meta проводить роботу над тим, аби її соціальні мережі не рекомендували відповідний контент користувачам.

Попри те, що ХАМАС заборонено на платформах Meta — нині дозволено соціальний і політичний дискурс. Таким є репортажі новин, питання, пов’язані з правами людини або будь-які інші дискусії.

Протягом минулої доби, 19 листопада, по всій лінії фронту зафіксовано 139 бойових зіткнень.

У Києві у межах безпекових навчань буде встановлено більше блокпостів.

У Бєлгородській області (РФ) завдано удару по ворожому угрупованню військ.

Посольство США в Києві попередило про високу ймовірність масованої повітряної атаки по Україні у середу, 20 листопада.

Президент США Джо Байден погодився передати Україні протипіхотні міни, щоб уповільнити просування військ РФ, які останніми місяцями активізувались на сході.