У Meta заявили, що стали видаляти з платформ пости про вихваляння або підтримку ХАМАСу

Джерело: Reuters

У Meta, яка володіє Facebook, Threads та Instagram, заявили, що почали видаляти зі своїх платформ пости щодо вихваляння або підтримки ХАМАСу. Цьому передувало те, що Євросоюз дорікнув соціальним мережам за недостатню боротьбу з дезінформацією.

Компанія тимчасово розширює свою політику щодо протидії насильству і підбурюванню до нього. Meta буде видаляти контент, який ідентифікує заручників, захоплених ХАМАС. Подібні пости будуть видаляти навіть за умови, що їх поширюють з метою засудження або підвищення обізнаності про їхнє становище.

Все ще дозволено контент з розмитими зображеннями жертв викрадення. Тобто пріоритет будуть надавати безпеці і конфіденційності заручників, якщо у компанії не будуть впевнені, що опубліковані зображення не зашкодять людям.

Також швидко видалятимуть публікації з погрозами ХАМАСу та запобігатимуть повторному поширенню копій.

Meta проводить роботу над тим, аби її соціальні мережі не рекомендували відповідний контент користувачам.

Попри те, що ХАМАС заборонено на платформах Meta — нині дозволено соціальний і політичний дискурс. Таким є репортажі новин, питання, пов’язані з правами людини або будь-які інші дискусії.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.