У межах норми: Укргідрометцентр повідомив про погодні умови у листопаді

Джерело: Укргідрометцентр

Синоптики опублікували коротку кліматичну характеристику листопада, зазначивши, що і температура повітря, і кількість опадів будуть у межах норми.

У листопаді середньомісячна температура повітря в Україні становитиме від +2 до +7 градусів, що близько до норми.

Місячна кількість опадів у листопаді – від 34 до +5 мм. У горах Криму та у Карпатах до 100 мм, що у межах норми. Трохи менше опадів – 28-32 мм – випаде у північно-східних областях, що трохи нижче за норму

Загалом же, середня місячна температура листопада в Україні складає 0…+4 градуси , на Закарпатті та півдні країни до +9 градусів.

Абсолютний максимум температури становить +6…+24 градуси, у Чернівецькій, Закарпатській, центральних, південних областях та в Криму місцями +25…+29.

Абсолютний мінімум температури – 15… -24 градуси, в північних, Дніпропетровській, Запорізькій, східних областях та гірських районах місцями -25…-31 градус, на півдні Криму та Одещини -8…-13 градусів .

Середня місячна кількість опадів листопада складає 35-63 мм, в Карпатах, горах Криму та на Закарпатті місцями 70-108 мм (на високогір’ї до 135 мм), у Луганській, Дніпропетровській області, на Прикарпатті та півдні країни місцями 29-34 мм.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.

В Англії школярам заборонили використовувати мобільні телефони під час навчального процесу.