У Міненерго уточнили ситуацію з аварійними відключеннями в Україні
Джерело: Міненерго
Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – у Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, а також частково у Кіровоградській, Київській і Черкаській областях – застосовані аварійні відключення, – пояснили у Міненерго.
Водночас у Запорізькій області аварійно знеструмлюються лише промислові споживачі.
Тоді як на Чернігівщині оператором системи розподілу (обленерго) нині застосовується три черги погодинних відключень.
Триває ліквідація наслідків російських атак на енергооб’єкти в усіх постраждалих від обстрілів регіонах. Якщо у вас зараз є електроенергія – будь ласка, споживайте її ощадливо, – додали у відомстві.
Додамо, вранці 14 жовтня російська армія атакувала об’єкти енергетики в двох областях.
Ворог завдав ударів по енергетичній інфраструктурі Харківщини та Сумщини. Енергетики працюють безперервно, відновлюючи електропостачання споживачам, – зазначило у повідомленні Міненерго.
Міністерство зауважило, що тривають заходи для підтримки стабільної роботи енергосистеми.
Тоді як у Чернігівській області тривають обмеження споживання електроенергії.
Оператор “Укренерго” поінформував у вівторок, що споживання залишається високим. Це пояснюють низькою температурою та утриманням хмарної погоди в більшості регіонів України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій.
- В “Укренерго” закликали не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів.
- Очільниця Міненерго Світлана Гринчук повідомила останні дані по ситуацію в енергосистемі України після нічного обстрілу РФ.
- Російські війська атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата присвячена пам’яті мільйонів українців, які загинули під час воєн і збройних конфліктів.
Триває 1580-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.
У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.
Унаслідок російських обстрілів на Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, ще дев’ятеро дістали поранення.