У Міноборони протестували українські безпілотні авіаційні комплекси

Джерело: пресслужба Міноборони

Міністерство оборони випробовує українські безпілотні авіаційні комплекси. На випробуваннях зокрема тестували переважно FPV-дрони від шістьох виробників.

Зауважується, що під час випробувань перевіряли роботу безпілотників під впливом випромінювання комплексу радіоелектронної боротьби (РЕБ). Також окремо тестували стійкість БпЛА до придушення сигналу відеозв’язку та каналу керування безпілотником.

У відомстві повідомили, що один з виробників продемонстрував серійну розробку дрона-камікадзе. Зразок показав стійкість каналів відеозв’язку та управління дроном у протистоянні з комплексом РЕБ. Окрім того, виробник наголосив, що розроблена модель уже добре зарекомендувала себе у бойових умовах та має досить стабільні показники у протистоянні з ворожими засобами РЕБ.

Тож, у разі успішних майбутніх випробувань і допуску до експлуатації цього БпАК, підприємство готове до масштабування виробництва.

Зазначається, що оборонне відомство влаштовує регулярні схожі випробування. Водночас кількість підприємств, які з власної ініціативи працюють над створенням сучасних українських безпілотників, нині сягає кількох сотень.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.