У Міноборони протестували українські безпілотні авіаційні комплекси

Джерело: пресслужба Міноборони

Міністерство оборони випробовує українські безпілотні авіаційні комплекси. На випробуваннях зокрема тестували переважно FPV-дрони від шістьох виробників.

Зауважується, що під час випробувань перевіряли роботу безпілотників під впливом випромінювання комплексу радіоелектронної боротьби (РЕБ). Також окремо тестували стійкість БпЛА до придушення сигналу відеозв’язку та каналу керування безпілотником.

У відомстві повідомили, що один з виробників продемонстрував серійну розробку дрона-камікадзе. Зразок показав стійкість каналів відеозв’язку та управління дроном у протистоянні з комплексом РЕБ. Окрім того, виробник наголосив, що розроблена модель уже добре зарекомендувала себе у бойових умовах та має досить стабільні показники у протистоянні з ворожими засобами РЕБ.

Тож, у разі успішних майбутніх випробувань і допуску до експлуатації цього БпАК, підприємство готове до масштабування виробництва.

Зазначається, що оборонне відомство влаштовує регулярні схожі випробування. Водночас кількість підприємств, які з власної ініціативи працюють над створенням сучасних українських безпілотників, нині сягає кількох сотень.

Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.

ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією. 

Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів. 

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.