У Німеччині виявили велику російсько-євразійську мережу з відмивання коштів

Джерело: DW

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття розгалуженої мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.

За повідомленням відомства, ця мережа, можливо, переказувала значні суми грошей, походження яких намагалися приховати.

У межах розслідування німецькі правоохоронці провели обшуки в 58 житлових та комерційних будівлях у федеральних землях Берлін, Бранденбург, Баден-Вюртемберг та Саксонія. Також проведено обшуки в Латвії та на Мальті за участю місцевих слідчих, Євроюсту та Європолу, під час яких конфісковано бізнес-документи, електронні пристрої та мобільні телефони.

У справі фігурують 11 підозрюваних у віці від 31 до 58 років, проте подальша інформація про них нині не доступна.

Згідно зі слідством, ці особи створили мережу компаній на базі фінансової установи на Мальті із псевдокерівниками для здійснення операцій з відмивання грошей, приблизно не пізніше липня 2021 року. За даними слідства, головними центрами діяльності групи були Берлін та Рига.

Також відомо, що одного з підозрюваних вже затримано у Бранденбурзі, його вік 53 роки. Крім того,  заморожено кошти на восьми мальтійських банківських рахунках.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.