У Нью-Йорку для в’язнів закупили ігри для PlayStation на $59 000

Джерело: New York Post

Корекційний департамент Нью-Йорка інвестував $59 260 у закупівлю 1247 дисків для PlayStation 4 і PlayStation 5 для різних в’язниць штату.

Завдяки цій ініціативі ув’язнені матимуть можливість грати в популярні ігри, такі як Mortal Kombat 1, Street Fighter VI, Madden NFL, NBA 2K24, Life is Strange: True Colors.

Доступ до гри буде надаватися лише в спеціальних тюремних приміщеннях як нагорода за хорошу поведінку протягом тижня.

Громадськість розділилася відносно цієї ініціативи. Деякі вважають, що краще було б витратити ці кошти на допомогу постраждалим від злочинців, в той час, як інші переконані, що це може стати стимулом для виправлення ув’язнених.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.