У Парижі на будівлях з’явились графіті з літаками-винищувачами у формі трун

Джерело: Le Parisien

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

“Загалом було виявлено 20 ідентичних міток протягом кількох годин”, – йдеться в матеріалі.

за даними видання, малюнки з трунами у виглядів французьких винищувачів Mirage з’явилися спочатку на вулиці Бернардинів (5-й округ). Близько опівночі, поліцейський екіпаж, що патрулював 9-й округ, виявив ще 10 таких місток. О 5 годині ранку черговий патруль знайшов ще п’ять міток винищувачів-трун.

Фото: LP/Benjamin Derveaux

“За кожною з цих знахідок поліція шукала камери, які могли зафіксувати події”, – зазначено в повідомленні.

Техніка виконання малюнків, як пише агентство, нагадує виявлені раніше блакитні зірки Давида, а також червоні трафарети з написами на Стіні праведників та серію таких самих червоних написів з позначкою “французькі солдати, які загинули в Україні”.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.