У Південній Кореї внаслідок сильних злив пошкоджено майже 40 об’єктів культурної спадщини

Джерело: Yonhap.

У Південній Кореї через потужні зливи пошкоджень зазнали 39 об’єктів культурної спадщини.

Серед пошкоджених об’єктів 19 належать до історичних місць та пам’яток природи, ще десять – є мальовничими місцями та фольклорною культурною спадщиною.

Інших чотири об’єкти культури визначено як скарби та зареєстровано як культурну спадщину, ще один пошкоджений об’єкт належить до національного надбання.

Зображення: Yonhap

Крім того, дощами розмито дорогу до храму Бусоекса з Королівства Сілла (57 рік до н.е. – 935 рік до н. е.).

Окрім цього, фортецю часів Пекче (234-678 роки) частково затоплено, інша частина споруди –пошкоджена і втратила ґрунт.

Ще одну фортецю, Гонсансон, яка належить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, також затоплено внаслідок потужних злив, які почалися 23 червня.

В Управлінні спадщини повідомили, що держслужбовці вживають екстрених заходів, щоб вирішити проблеми та запобігти нещасним випадкам.

“Ми вживаємо заходів для запобігання нещасним випадкам на об’єктах національної спадщини, які, як підтверджено, зазнали пошкоджень, і працюємо над швидким відновленням”, – заявили в Управлінні культурної спадщини Південної Кореї.

А також зазначили, що основні об’єкти спадщини знаходяться під пильним наглядом, оскільки прогнозується до 200 мм опадів для Чхунчхона та південних регіонів, і від 10 мм до 100 мм – для решти країни до четверга.

29 листопада Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) запровадило санкції проти понад 20 осіб та організацій за їхню участь у мережах сприяння фінансуванню на користь міністерства оборони та матеріально-технічного забезпечення збройних сил Ірану.

1 грудня у Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра” розпочне роботу Резиденція Святого Миколая. Вона розміститься у Великій лаврській дзвіниці, до якої днями відкрили доступ для киян та гостей міста.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.