У Південній Кореї внаслідок сильних злив пошкоджено майже 40 об’єктів культурної спадщини

Джерело: Yonhap.

У Південній Кореї через потужні зливи пошкоджень зазнали 39 об’єктів культурної спадщини.

Серед пошкоджених об’єктів 19 належать до історичних місць та пам’яток природи, ще десять – є мальовничими місцями та фольклорною культурною спадщиною.

Інших чотири об’єкти культури визначено як скарби та зареєстровано як культурну спадщину, ще один пошкоджений об’єкт належить до національного надбання.

Зображення: Yonhap

Крім того, дощами розмито дорогу до храму Бусоекса з Королівства Сілла (57 рік до н.е. – 935 рік до н. е.).

Окрім цього, фортецю часів Пекче (234-678 роки) частково затоплено, інша частина споруди –пошкоджена і втратила ґрунт.

Ще одну фортецю, Гонсансон, яка належить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, також затоплено внаслідок потужних злив, які почалися 23 червня.

В Управлінні спадщини повідомили, що держслужбовці вживають екстрених заходів, щоб вирішити проблеми та запобігти нещасним випадкам.

“Ми вживаємо заходів для запобігання нещасним випадкам на об’єктах національної спадщини, які, як підтверджено, зазнали пошкоджень, і працюємо над швидким відновленням”, – заявили в Управлінні культурної спадщини Південної Кореї.

А також зазначили, що основні об’єкти спадщини знаходяться під пильним наглядом, оскільки прогнозується до 200 мм опадів для Чхунчхона та південних регіонів, і від 10 мм до 100 мм – для решти країни до четверга.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.

У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив навий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.

У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.

Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.

Триває 1234-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.