У Польщі оборонний концерн не отримав «запрошення як компанія» на Форум в Україні — міністр

Джерело: Radio ZET

У Польщі заявили, що Polska Grupa Zbrojeniowa (найбільший польський державний оборонний концерн) не отримав “запрошення як компанія” на Форум оборонних індустрій. Це і стало причиною, чому представників Варшави не було в Києві 29 вересня.

За словами польського міністра держактивів Яцека Сасіна, останнім часом Україна проявила “низку недружніх жестів”. Він вважає, що українське керівництво робить ставку на зміну влади в Польщі.

“Це матиме негативний вплив на Україну”, – сказав Сасін.

Зауважимо, що посол України в Польщі Василь Зварич стверджував, що Польща отримала запрошення на Форум однією з перших.

Довідка. Форум оборонних індустрій обʼєднав 252 компанії з понад 30 країн. У ньому взяли участь виробники танків, артилерії, дронів, боєприпасів, розробники інноваційного програмного забезпечення та власники унікальних складних технологій із держав-партнерів.

Також долучилися українські державні та приватні підприємства оборонно-промислового комплексу.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.