У «Резерв+» тепер відображається статус бронювання від мобілізації

Джерело: Катерина Черногоренко у Facebook

До мобільного застосунку “Резерв+” додали відображення статусу бронювання від мобілізації. До додатка вже занесли  340 тисяч записів до реєстру “Оберіг”, сказала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

“Цифрова команда Міністерства зробила неможливе можливим. Ми цифровізували паперові бронювання. Взяли накази про бронювання у Мінекономіки та занесли 340 000 записів до реєстру “Оберіг”. Щоб актуальна інформація про бронь відображалась в електронних військово-облікових документах наших громадян”, – повідомила вона.

Раніше цього не можна було зробити через людський фактор і помилки при внесенні інформації до реєстру “Оберіг” та затримки з боку ТЦК. Останні не завжди вчасно вносили інформацію щодо броні, що затягувало процес на тижні або місяці.

Читайте також: 1,1 млн чоловіків придатні до призову після того, як оновили дані — речник Міноброни

Щоб побачити статус бронювання, треба оновити застосунок. Для цього справа від документа будуть три крапки, на які треба натиснути, і надалі обрати варіант “оновити документ”. Після цього ви побачите свій актуальний статус.

Якщо бронювання оформлено тільки на папері – статус “Заброньовано” з’явиться в застосунку. У разі, якщо процес бронювання ще триває, його ще немає в застосунку, пізніше він з’явиться у “Резерв+”.

Міноборони вже працює над алгоритмом, аби усі “заброньовані” могли побачити актуальний статус у “Резерв+”. Поки що деякі накази про бронювання не вдалося зацифрувати через відсутність інформації, що ідентифікує конкретну особу.

Зазначимо, що у держзастосунку “Резерв+” нещодавно з’явилося два оновлення — функція виправлення даних та електронний військово-обліковий документ з QR-кодом.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.