У РФ «занепокоєні» посиленням сил Польщі на кордоні з Білоруссю

Джерело: SkyNews

У Кремлі заявили, що посилення сил Польщі вздовж кордону з Білоруссю є “приводом для занепокоєння”.

Країна НАТО почала розміщення понад 1000 військових і військової техніки на сході на початку цього місяця – після того, як російські найманці “Вагнер” перейшли до Білорусі.

“Звичайно, це викликає занепокоєння. Агресивність Польщі – це реальність, – заявив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков. – Таке вороже ставлення до Білорусі та Російської Федерації потребує підвищеної уваги [з нашого боку]”.

Раніше міністерство оборони Білорусі повідомило, що боєвики “Вагнер” почали тренувати спецназ на військовому полігоні всього за кілька миль від кордону з Польщею.

Раніше стало відомо, що війська Білорусі проведуть спільні навчання з найманцями російської ПВК “Вагнер”. Вони відбудуться поблизу білорусько-польського кордону.

За інформацією міноборони Білорусі, протягом тижня підрозділи сил спеціальних операцій спільно з представниками роти відпрацьовуватимуть навчально-бойові завдання на Брестському полігоні.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

Федеральний суд Швейцарії в одній зі справ про зґвалтування пом’якшив покарання ґвалтівнику, тому що “саме сексуальне насилля тривало не довго – 11 хвилин”.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.

Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявляє, що на прохання глави РФ Володимира Путіна звільнило двох російських громадян, утримуваних у заручниках на охопленій війною території Сектора Гази.